Toimumise aeg: 22. mai 2019

Koht: Kakumäe neeme tipp

Korraldaja: velo clubbers

Raja pikkus: 3,6km

Stardipaik: Kiviranna tee lõpus paiknev lagendik

Start: 17:00 – 20:00 (Ajavõtt finišis ja rajatähistus garanteeritud kuni 21:00)

  • Tehnilisus
  • Kiirus
  • Tõusud
  • Hirmufaktor
  • Lasterada

Raja kaart

Kohalejõudmine

KOHALETULEK JA PARKIMINE:

Nagu ka eelnevatel aastatel on korraldaja poolne soovitus tulla kohale rattaga! Läheneda palume Kiviranna tee kaudu (mitte eelneva Soolahe tee kaudu!), kuid olge tähelepanelikud raja ristumise kohal!

Autod palume jätta Kakumäe ranna parklatesse (vaata lisatud kaarti!) kus on ruumi enam kui küllaga ja starti paras maa soojenduseks.

Tungivalt palume mitte parkida autosid stardi-finishi läheduses olevate tänavate ja teede äärde, sh Kakumäe tee äärde – teisaldamise tõenäosus ületab 50% (kogukond on hell)!

RAJA LÜHIKIRJELDUS:

Kakumäe etapi 11. toimumiskorra puhul puhul sõidate seekord päripäeva. Suures osas on rada tuttav eelmistest aastatest, kui vaid suudate peegelpildis mõelda. Raja põhjapoolsemas osas, punkrite kandis on teatavaid uuendusi, kuid ei midagi ületamatut/kontimurdvat/läbitavat. Palke on ka keegi siin-seal rajale veeretanud, koprad ilmselt.

Üldiselt seega rada nagu ikka – juurikad, kaldapealsed, betoonpurded, kõik Kakumäe kivid ja mõned kiired metsateed – kõik on sõidetav. Pikkust ringil ca 3,6…3,7 km. Üldiselt on kevad olnud kuiv ja seda on tunda ka metsas. Kui just vahetult enne ja ajal ei kalla, siis osavamad valgesoklased pääsevad puhtalt!

Lastele päris oma ringi ei tule, kuid kindlasti jätame välja kogu neeme tipu poolse poogna – elik sisuliselt sama mis eelmine aasta, aga taas, teistpidi. Juurikatrenni saab kätte ikka.

PÖÖRA TÄHELEPANU!

  1. Laskumistel ja tehnilistel lõikudel palume mitte üleliia rapsida ja trügida – kukkudes on valus kõigil ja kivi on kõvem kui karbon või luu. Möödumisvõimalused tulevad, kannatust!
  2. Lapsed on ka osal rajal – seega olge viisakad, kannatlikud ja abivalmid!

RINGIDE ARV:

L10 – 1 lastering
M/N12 – 2 lasteringi
M/N14 – 1 ring
M/N16 – 2 ringi
M/N, jne – 3 ringi