Toimumise aeg: 25. aprill 2018

Koht: Kakumäe neeme tipp

Korraldaja: velo clubbers

Raja pikkus: 3,6km

Stardipaik: Kiviranna tee lõpus paiknev lagendik

Start: 17:00 – 20:00 (Ajavõtt finišis ja rajatähistus garanteeritud kuni 21:00)

  • Tehnilisus
  • Kiirus
  • Tõusud
  • Hirmufaktor
  • Lasterada

Raja kaart

Kohalejõudmine

KOHALETULEK JA PARKIMINE:

Nagu ka eelnevatel aastatel on korraldaja poolne soovitus tulla kohale rattaga! Läheneda palume Kiviranna tee kaudu (mitte eelneva Soolahe tee kaudu!), kuid olge tähelepanelikud raja ristumise kohal!

Autod palume jätta Kakumäe ranna parklatesse (vaata lisatud kaarti!) kus on ruumi enam kui küllaga ja starti paras maa soojenduseks.

Tungivalt palume mitte parkida autosid stardi-finishi läheduses olevate tänavate ja teede äärde, sh Kakumäe tee äärde – teisaldamise tõenäosus ületab 50% (kogukond on hell)!

RAJA LÜHIKIRJELDUS:

2018 on Kakumäel juubel – 10. kord! Juubeli puhul sõidate seekord tagurpidi (vastupäeva), elik esimene rockgarden on raja esimesel 10 meetril. Suures osas on rada tuttav eelmistest aastatest, kui vaid suudate peegelpildis mõelda. Mõni uus lõik on, kuid valdavalt need unustatud vanad.

Üldiselt seega rada nagu ikka – juurikad, kaldapealsed, betoonpurded, kõik Kakumäe kivid ja mõned kiired metsateed – kõik on sõidetav. Lumerohke talve tulemusena ja spets juubeli puhul on seekord rajal ka mõned turbamuda augud – teine paar sokke kaasa, saab ringide vahel vahetada!

Lastele päris oma ringi ei tule, kuid kindlasti jätame välja kogu neeme tipu poolse poogna – elik sisuliselt sama mis eelmine aasta, aga taas, teistpidi. Juurikatrenni saab kätte ikka.

PÖÖRA TÄHELEPANU!

  1. Laskumistel ja tehnilistel lõikudel palume mitte üleliia rapsida ja trügida – kukkudes on valus kõigil ja kivi on kõvem kui karbon või luu. Möödumisvõimalused tulevad, kannatust!
  2. Lapsed on ka osal rajal – seega olge viisakad, kannatlikud ja abivalmid!

RINGIDE ARV:

L10 – 1 lastering
M/N12 – 2 lasteringi
M/N14 – 1 ring
M/N16 – 2 ringi
M/N, jne – 2 ringi (pigem sprint kui maraton)
NB! Ringide arv võib täpsustuda – tsekka kohapeal üle!